Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında kurulan Aquamotor, İstanbul ilinin Pendik ilçesinde Show Room ve Servis lokasyonlarında denizci ve deneyimli ekibi ile satış ve satış sonrası bakım, onarım ve servis hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz Axopar, Chaparral, Robalo ve Seabob markalarının Türkiye distribütörü, Evinrude, Tohatsu, Mercury, Yamaha markalarının yetkili satıcısı, Sea-Doo, Joker Boat ve Northstar markalarının ise bölge temsilcisidir.

Servis bölümümüz BRP (Evinrude, Rotax, Sea-Doo), Tohatsu, Yamaha, Axopar, Chaparral, Robalo, Joker Boat ve Northstar`ın yetkili servisidir.

Türkiye distribütörü olduğumuz markalardan;

Finlandiya menşeli olan Axopar, düşük ağırlığı, düşük ağırlık merkezi ve düşük yakıt sarfiyatının yanında sunduğu Finlandiya standartlarına göre üretilmiş olması nedeni ile parlayan bir dünya markasıdır. 

2015 yılında 50. Yılını kutlayan ve Chaparral ve Robalo markalarının sahibi olan Marine Products Corporation çok yüksek standartlarda tekne üretimi yapan bir Amerikan markasıdır. Şirket 2001 yılından itibaren New York Borsası’nda işlem gören bir marka haline gelmiştir.